Kariera

Kariera to dział na stronie wolnybus.pl, który zawiera informacje na temat możliwości zatrudnienia w firmie. Znajdziesz tutaj oferty pracy oraz opisy stanowisk, które aktualnie są dostępne. Możesz również przeczytać o tym, jakie korzyści oferuje firma dla swoich pracowników oraz jakie są wymagania stawiane kandydatom. Jeśli szukasz pracy w branży transportowej, koniecznie zajrzyj na Karierę na wolnybus.pl!

Praca

Wolnybus.pl to dynamicznie rozwijający się serwis turystyczny. Jesteśmy zespołem pasjonatów podróży, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Obecnie poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu:

1. Redaktor/ka

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za przygotowywanie artykułów na naszej stronie. Oczekujemy kreatywności, samodzielności oraz dobrej znajomości języka polskiego i angielskiego.

2. Specjalista ds. marketingu

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za promowanie naszego serwisu w Internecie. Oczekujemy doświadczenia w pracy z narzędziami marketingowymi oraz znajomości rynku turystycznego.

3. Programista/ka frontend

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie naszej strony internetowej. Oczekujemy dobrej znajomości HTML, CSS, JavaScript oraz frameworka React.

Jeśli jesteś zainteresowany/a którąś z powyższych ofert pracy, prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres: praca@wolnybus.pl

Close